Eser Yenenler ile Dila Tarkan ayrıldı
Yaşam

Eser Yenenler ile Dila Tarkan ayrıldı

İnternet Medya -
Bir süredir Dila Tarkan ile birlikte olan oyuncu Eser Yenenler'den üzücü haber geldi. Yenenler, Tarkan ile ayrıldıklarını doğruladı.

Bir süredir Dila Tarkan ile birlikte olan oyuncu Eser Yenenler'den üzücü haber geldi. Sevgilisiyle ayrıldığı iddialarını doğrulayan Yenenler ilginç bir açıklamada bulunarak "Bir ara takıldık ama olmadı" dedi.

Kız arkadaşlarıyla Yılmaz Erdoğan'ın 'Münaşaka' adlı gösterisini izlemeye gelen İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un aksine Eser Yenenler tek başına katıldı. Ünlü isim bu durum için "Bir ara takıldık ama olmadı. Şu anda hayatımda kimse yok" açıklamasını yaptı. 

Yenenler geçtiğimiz günlerde şunları söylemişti:

"İKİ FARKLI İNSAN, İKİ FARKLI DÜNYA"

"Biraz yeni ama Dila ile maalesef ayrıldık. Maalesef diyorum çünlü çok güzel bir ilişkiydi. Ama bazen işte anlaşmazlıklar oluyor. Mutlu, güzel, saygı ve sevgi içinde birbirimizi kırmadan güzel bir ilişki yaşadık. Çok düzgün bir şekilde de ayrıldık. Ayrılmak kolay bir şey değil. Biz 5-6 aydır beraberdik. Çok yoğun bir şekilde berabersin, sonra da anlaşmak için uğraşıyorsun ama iki farklı insan iki farklı dünya. O bazen birleşiyor, bazen birleşmiyor" dedi.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.