Utanmaz FETÖ'cülerin 'Hülle' oyunu
Güncel

Utanmaz FETÖ'cülerin 'Hülle' oyunu

İnternet Medya -
Türkiye'den kaçan FETÖ'cüler Trump'ın başkan olmasıyla birlikte ABD'de kalabilmek için para ödeyerek sahte düğün yaptıkları ortaya çıktı.

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fethullah Gülen, Kanada'ya kaçma planı yapmaya başlarken örgüt üyeleri de ABD vatandaşlığı için para karşılığında sahte evlilik yolunu seçti. ABD vatandaşı kişiler para karşılığında FETÖ'cülerle kağıt üzerinde evleniyor ve bir süre sonra ABD vatandaşlığı ya da Green Card alındıkta sona boşanıyorlar. Ancak Trump'ın gelmesiyle birlikte FETÖ'cüler eskisinden daha fazla ğara ödeyerek evlenmek zorunda kaldıkları tespit edildi.

HÜLLECİ ÇİFTE BİR HAFTA SONRA GREEN CARD!

ABD Başkanı Donald Trump'ın göçmenlere karşı politikaları FETÖ'cüleri iyice köşeye sıkıştırdı. Tek çareyi, Green Card ve ardından ABD vatandaşlığı gibi statülerde arayan FETÖ'cüler, tek tek evlenmeye çalışıyor. Son düğün ise pazar günü yapıldı. Abdullah Seyhan isimli FETÖ militanının ?Green Card' düğünü ABD'nin Fairfax bölgesinde görüntüledi. 

FETÖ'cü Abdullah Seyhan'ın, Fairfax'te Green Card evliliği yaptığı düğüne yaklaşık yüz FETÖ'cü katıldı. Resmi işlemleri tamamlayan hülleci çift, yaklaşık bir hafta sonra Green Card sahibi olarak ABD'de yasal statü kazanacak. Çift, böylece Trump'ın gazabından korunmayı umuyor. 

FETÖ ELEBAŞININ SAĞ KOLU AYMAZ DA ORADAYDI

 Ayrıca, militan çift evliliklerini devam ettirmeleri halinde, üç yıl içinde ABD vatandaşı olup oy kullanabilecek. FETÖ'nün 15 Temmuz Darbe Girişimini Organize eden isimler arasında yer alan FETÖ elebaşı Gülen'in sağ kolu Abdullah Aymaz da düğüne katıldı. Amerika'da yaşadığı bilinen FETÖ'nün iki numarası Aymaz'ın Almanya ile ABD arasında para trafiğini yönettiği ortaya çıktı. 

TRUMP'IN GELMESİYLE NİKAH PARALARI ARTTI

Amerika'da bilgisayar mühendisi olarak çalışan Seyhan ?FETÖ abilerinin' albüm yöntemiyle evlendirilirken, 4 militan için daha hazırlık yapıldığı öğrenildi. FETÖ üyeleri, daha önce 20 bin dolara sahte evlilik yapabiliyorken, Trump'ın göçmenlere karşı sert politikaları bu fiyatı artırdı. Yeni fiyat 45 bin dolar olunca, FETÖ'cüler kendi içine yöneldi. 

Akşam

İSLAMA GÖRE HÜLLE NEDİR?

Boşanan bir kadının boşanması nihai yani Üç talakında gerçekleştiği bir boşanma ise, üç hayız müddeti bekledikten sonra başka bir erkekle evlenebilir. Bu evlenme gerçekleştikten sonra cinsel ilişkili bir dönemin sonunda ikinci eşi tarafından da boşanırsa, üç hayız döneminden sonra birinci eşiyle yeniden sıfırdan bir evlilik yapabilir. Bu arada ikinci eşle kâğıt üzerinden ya da cinsel ilişki olmadan veya bir cinsel ilişki olacak kadar bir süre için evlenmeye yani evlilik hilesi yapmaya hulle denir ki bu bir haramdır.

Bu içeriğe yorum yazabilirsiniz

Henüz hiç kimse yorum yazmadı.