Halil İbrahim İyioğlu

Halil İbrahim İyioğlu

internetmedya.com
Halil İbrahim İyioğlu

Durmak yok,yola devam

İnternet Medya -

Barzanistan kuruluyor.
Belki de doğrusu kuzey israil .
100 yıllık proje, abd, ab, nato ve israil organizasyonu ile tamamlanma sürecine girdi.
Yıllardır devam eden bu çalışmaya, istemeden ve farketmeden de olsa özellikle son 30 yıldır yöneticilerimiz de katkıda bulundu. Tamamlanma aşamasına gelen ve böyle etkili bir konsensüs eliyle devam eden bu projeyi engellemek, Güney Türkiye kurmak oldukça zor görünüyor. Projenin mimarları, kurmaya çalıştıkları bu siyonist koruma kalkanı için, bölge ülkelerinden de toprak alacaklarını açıklamışlardı. Türkiye de bu devletler arasında gösterildi. Karşımızda dünyaya yön verdiklerini iddia eden çok iyi stratejistler, istihbaratçılar, ellerinde de feda etmekte hiçbir üzüntü duymayacakları barzaninin çapulcu takımı var.
Tabii ki ülkemiz bir karış toprağımız için can feda edecek yiğit dolu, ama  hamasete gerek yok. Biz ne yapmalıyız, ona odaklanmak gerek. 
Devlet ve millet olarak bu yeni işgal projesine karşı koyabilecek tecrübemiz ve vatan sevgimiz fazlasıyla var. Bu hasletlerimizi bozmak için, içimize pkk ve fetö adı verilen iki büyük şer yuvası terör örgütü yerleştirildi. Bunlar temizlenmeden ne içerde,  ne dışarda mücadele edemeyiz. 
Rus büyükelçi suikastında temizlenmemiş bir kripto teröristin ülkemize neler yapabileceğini gördük.
Bu halde iken en büyük ve belki tek büyük görev, mücadelenin başkomutanı olan Recep Tayyip Erdoğan'dadır.
Özellikle fetö mücadelesinde en yakınları dahil kimseyi tanımamalıdır. Bu mücadele artık 16 temmuz 2016 tarihinden de önemlidir. Türkiye Cumhuriyeti ölüm kalım mücadelesi verirken, damatlık, akrabalık veya ortaklık bağları, hangi konumda olursa olsun hiçbir fetö veya pkk teröristi için kurtuluş anahtarı olmamalıdır. Geç kalınmış olsa da darbenin siyasi ayakları bulunmalı, adalete teslim edilmelidir. Siyasi temizlik yapılmalı, Ordu ve Emniyet içindeki kripto yapılanmaların korunup kollanması engellenmelidir.
Vatan evlatları sınır ötelerinde şehadete koşarken, rantiyecilerin para ve makam peşinde koşmaları önlenmelidir.
İş ehline verilmelidir. Kissingerlerin, Brzeinskilerin önderliğinde yazılan kanlı senaryolar, amcaoğlu , dayıoğlu danışmanlarla önlenmeye çalışılmamalıdır.
Vakit cihad vakti, hata ve yanılma payı kalmadı.
Hz. Ömer'ül Faruk r.a. " yanlış yaparsam ne yaparsınız " sorusunu sormuş , " seni kılıçlarımızla düzeltiriz " cevabını almış, şükretmiş ve hamdetmiş denir. Görev şimdi bizlerde.
Arakan'da , Gazze'de zamanın İslam sancağını taşıdığımız söyleniyor. 
Reis, sen işaret et, biz koşalım. 15 temmuzda ayağa kalkmıştık, öylece bekliyoruz.
DURMAK YOK, YOLA DEVAM.